Výnimočná starostlivosť o krásu

Poznejte lépe svoji pokožku

A užijte si přirozené a zdravé opálení s opalovacími krémy řady SUNCARE

Poznejte lépe svoji pokožku

A užijte si přirozené a zdravé opálení s opalovacími krémy řady SUNCARE

SLUNCE JAKO ŽIVOTABUDIČ

Slunce je nejen zdrojem dobré nálady, ale také životně důležitého vitaminu D. Na jedné straně nám přináší příjemné pocity a vyplavuje hormony štěstí endorfiny, ale na druhé dokáže napáchat mnoho škod. S opalovacími přípravky Institut Esthederm se však slunečního záření nemusíte obávat. Získáte díky nim přirozené opálení i vysokou ochranu a vybere si opravdu každý.

Vylaďte výběr

Institut Esthederm nabízí dvě řady přípravků na opalování. Zjednodušeně by se dalo říct, že vybírat můžete z oranžové a bílé řady.

Abyste správně zvolila, která řada je pro vás vhodná, musíte dobře znát svoji pokožku. Jestliže se opalujete snadno a bez problémů, je pro vás určena oranžová řada. Ta posiluje opálení, zároveň chrání před škodlivostí UV záření, ale i vznikem vrásek a předčasným stárnutím.

Jestliže vaše kůže reaguje na sluneční paprsky přecitlivěle, máte sluneční alergii, snadno se spálíte nebo trpíte na pigmentové skvrny, pak je pro vás vhodná bílá řada, která je určena na oslabenou pokožku a koriguje sluneční alergie, nebo zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn.

Obě řady spolehlivě chrání pleť a poskytují jí vysokou ochranu bez podráždění.

 

5 žen, 5 příběhů a 5 obličejových krému

Seznamte se s našimi ženami, jejich životním stylem, typem pleti a vhodným opalovacím krémem pro jejich pokožku.

BRONZ REPAIR moderate sun

Zjistit víc

PHOTO REGUL

Zjistit víc

PHOTO REVERSE

Zjistit víc

SUN INTOLERANCE FACE CREAM

Zjistit víc

NO SUN

Zjistit víc

Opalujte se bezpečně

Na slunečních produktech Institut Esthederm nenajdete údaj o výši faktoru SPF. Proč? Faktor SPF totiž vyjadřuje pouze ochranu před UVB zářením, zatímco produkty IE chrání před celým spektrem slunečního záření. SPF ochrana poskytuje pouze informaci o tom, za jak dlouho se na sluníčku pokožka spálí, nevypovídá však nic o ochraně před dalšími paprsky, které na nás dopadají ze slunce a mají vliv na stav pleti. Ochranu ve formě chemických a minerálních filtrů před UVB i UVA zářením samozřejmě produkty IE obsahují. Navíc jsou obohaceny o další dva důležité patenty. A to GLOBAL CELLULAR PROTECTION, který poskytuje ještě zesílenou ochranu buněčné DNA a posiluje přirozené obranné mechanismy v pokožce, a ADAPTASUN, který zesiluje tvorbu a distribuci pigmentu a podporuje přirozené, avšak zdravé opálení.

Zamilujte si jinou formu ochrany

Výšku ochranného faktoru na produktech Institut Esthederm znázorňuje počet sluníček na obale. Tyto symboly představují sílu ochrany před UV zářením. Zjednodušeně se dají sluníčka přirovnat například ke světově uznávanému UV indexu slunečního záření, který najdete třeba v předpovědi počasí každého chytrého telefonu. Produkty se dvěma sluníčky jsou vhodné do UV indexu 5–7, který odpovídá třeba létu v Čechách, tři sluníčka odpovídají UV indexu 8–10 a jsou vhodné do Středomoří a tropických oblastí. Bílá řada představuje nejvyšší formu ochrany, odpovídá hodnotě SPF 50 a je vhodná právě pro lidi s citlivou pokožkou a špatnou tolerancí slunečního záření. Pokud si nejste jistá, která řada či forma ochrany je pro vás vhodná, poraďte se v salonech Institut Esthederm či s dermoporadkyní v lékárně.

Šetřete přírodu

Určitě jste slyšela, že zbytky opalovacích přípravků, které zůstávají v moři, ničí korálové útesy a mořský plankton. Společnost Institut Esthederm se zavázala starat se o životní prostředí a sedmnáct opalovacích produktů z jejich sluneční řady neničí vodní ekosystémy, takže můžete k moři i rybníku vyrazit bez obav. Díky šetrnému složení nepoškozují mořské korály, plankton ani sladkovodní řasy. Neobsahují žádné škodlivé látky a zároveň jsou vysoce voděodolné.

Zásady bezpečného pobytu na slunci

  1. Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření mezi 11. a 15. hodinou, kdy je aktivita slunečních paprsků nejvyšší.
  2. Nezapomínejte, že sluneční paprsky pronikají na zem i skrze zataženou oblohu, a proto používejte ochranné krémy, i když je pod mrakem.
  3. Ochranný krém nanášejte v dostatečném množství a vždy alespoň 20 minut před tím, než se vystavíte slunci. Produktem nešetřete. Každé dvě hodiny aplikaci znovu opakujte, jen tak bude ochrana precizní. Nikdy nezapomínejte na místa, jako jsou uši, nárty, nos či zadní strana nohou.
  4. Po slunění se vždy osprchujte vlažnou vodou a ošetřete pokožku tělovým mlékem pro podporu a prodloužení opálení.

Přihlaste se k odběru novinek

Dostávejte novinky a speciální nabídky od Esthedermu
Více informací o ochraně osobních údajů si můžete přečíst v našich Zásadách ochrany osobních údajů