Výnimočná starostlivosť o krásu

NAOS

Institut Esthederm je značkou společnosti NAOS, jejíž principem je ekobiologie s cílem zachovat kožní ekosystém a posilnit jeho přirozené mechanismy, Pleť není potřebné zatěžovat nadměrným ošetřováním, je lepší ji naučit správně fungovat. Z této myšlenky se narodily sesterské značky (Bioderma, Institut Esthederm a Etat Pur) a každá z nich se svým způsobem podílí na globální ekobiologické ambici značka NAOS.

Kromě svých značek a jejich poslání se NAOS snaží být společností užitečnou pro svět, mezinárodně indentifikovaný pro svůj jedinečný a smysluplný přistup NAOS podporuje trend v tradiční kosmetice investováním do budoucnosti péči o pleť a do vývoje inovativních patentů inspirovaných životem. Přistup je řízený závazkem chránit prirožené zdroje kůže, lidí a živostního prostředí.

Ekobiologie je jádrem každé značky Naos. V ekobiologii se na pokožku nahlíží jako na ekosystém s jeho přirozenými mechanismy, které by se měly respektovat, aby se zachovalo dlouhodobé zdraví a krása pokožky.

Společnost NAOS, založena ve Francii a uvedená Jean-Noëlom Thorelom, farmaceutem – bilologem, má zastoupení ve více jak 100 zemích po celém světě a špičkové výzkumné centrum NAOS Les Laboratories se sídlem v Aix – en – Provence.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Dostávejte novinky a speciální nabídky od Esthedermu
Více informací o ochraně osobních údajů si můžete přečíst v našich Zásadách ochrany osobních údajů