Výnimočná starostlivosť o krásu

Jean-Noël Thorel – zakladatel Institut Esthederm

Jean-Noël Thorel, francozský farmaceut, biolog a odborník na buňku, je autorem mnohých výzkumů v oblasti kožní bioekologie a zakladatelem značek Institut Esthederm, Bioderma a Etat Pur. Tento výzkumník a milovník slunce skoncipoval už na začátku sedmdesátých let ochranu před slunečním zářením, která byla v úplném rozporu se zaužívanými stereotypy. Založená na optimalizacii opalování, které je přirozenou ochranou pokožky, jejím hlavním cílem je předcházet fotostarnutí.

Ve své dlouholeté vědecké praxi pochopil, že musíme na pokožku nahlížet jinak, abychom ji neviděli pouze jako pasivní vrstvu, která jen chrání naše tělo, ale jako na živý orgán který se neustále vyvíjí a přizpůsobuje svému prostředí, díky přirozeným mechanismům biologie, vědy o životě! A toto hluboké biologické porozumění mu umožnilo posunout se o krok dále a nahlížet na pokožku, jako na dynamický ekosystém plný živých buněk, které na sebe vzájemně působí.

Jako průkopník ve výzkumu kožní flóry a jejího ekosystému (tvz. Mikrobiomu) je vynálezcem profesionální čistící metody Osmoclean, která si získala srdce mnohých kosmetiček.

Díky efektivnosti a účinnosti svých receptúr, důvěře a respektu profesinálů kosmetické péče na celém světě a věrnosti a vytrvalosti svých uživatelů je Institut Eshederm v současnosti považovaný v oblasti ošetřujích a opalovacích připravků za špičku. Jsme tu pro všechny ženy, kterým záleží na zachování mladosti jejich pokožky.

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Dostávejte novinky a speciální nabídky od Esthedermu
Více informací o ochraně osobních údajů si můžete přečíst v našich Zásadách ochrany osobních údajů