Co kdyby vaše pleť stárla 2x pomaleji
AGE PROTEOM™
SÉRUM DLOUHOVĚKOSTI BUNĚK
PRŮLOMOVÝ OBJEV
OD NAOSNEOBYČEJNÉ VÝSLEDKY KLINICKÝCH STUDIÍ NA VŠECHNY ZNÁMKY STÁRNUTÍ PLETI

AGE PROTEOM ADVANCED SERUM 30 ML
POKROČILÉ SÉRUM PRO DLOUHOVĚKOST BUNĚK
První sérum na světě s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů - bodyguardů kožního mládí, která trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím.
Sérum poskytuje vysokou antioxidační ochranu, doslova biochemický štít, který účinně chrání pleť před oxidačním stresem a škodlivými vnějšími vlivy.
Jemná, svěží a hydratační textura séra se hodí použít pod jakýkoli přípravek o pleť arespektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimořádně hebká, sérum pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn a rozjasňuje pleť. Sérum má jemnou, stylovou vůni s tóny černé švestky, růže a bílého pižma. Neobsahuje alergeny.
Koupit teď
KLINICKY PROVĚŘENÁ
ÚČINNOST
Po 28 dnech používání pleť stárne dvakrát pomaleji (1)

83% PLEŤ JE PEVNĚJŠÍ (2)

83% JEMNÉ LINKY JSOU VYHLAZENÉ (2)

83% PLEŤ JE ROZZÁŘENÁ (2)
Testované a jednomyslně potvrzené
(1) Klinické bodovací testy na 55 dobrovolnících ve věku 42-62 let, žijících ve stresu, vykazující známky únavy a pigmentace pleti. Aplikace 2x denně (ráno a večer) po dobu 6 měsíců. Náhodná aplikace na polovinu obličeje: jedna strana s pokročilým sérem Age Proteom™ + neutrální krém (na ošetřovanou oblast), na druhé polovině pouze samotný krém (na kontrolní oblast).
(2) Uživatelský test, 30 žen, věk 40-54, všechny typy pleti, 73 % kuřáci, 23 % trpí nedostatkem spánku, 67 % žijících ve větším městě, 63 % vystavených znečištění vzduchu.

Cesta zdravého stárnutí pleti
Celostní přístup založený na dermatologii aplikovaný na kosmetiku

PRŮLOMOVÝ
OBJEV
Profesor Miroslav Radman
Profesor Miroslav Radman strávil poslední dekády zkoumáním příčin chorob spojených se stárnutím, jako jsou třeba Alzheimerova a Parkinsonova choroba a odhalil zásadní roli proteomu – souboru všech proteinů v živých organismech a zároveň jejich druhou nejdůležitější složkou jejich těl. Dlouhověkost buněk nezávisí na integritě jejich DNA, ale na odolnosti jejich proteomu.


Některé formy života jsou zdánlivě nesmrtelné
Mezi živými organismy jsou takové, které jsou schopné regenerovat do nekonečna, a to i za extrémních podmínek (záření, teplota atd.); tyto mikroorganismy jsou známé jako extremofilní.
V průběhu milionů let evoluce se přizpůsobily a optimalizovaly svou biologii tak, aby přežily a rozmnožovaly se i v podmínkách blížících se hranicím životaschopnosti. Bylo odhaleno, že tajemství jejich extrémní odolnosti nezávisí na integritě jejich DNA, ale na odolnosti jejich proteomu – souboru proteinů, zejména proteinů reparačních.
ODHALTE VÍC